Njoftime.NET

Apartament me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #3097      Data e Njoftimit: 15.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut, prane piceri Era. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me te gjitha kushtet dhe te krijon te gjitha lehtesirat e mundshme. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne 0696712123!Id e prones : AZ120719-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar