Njoftime.NET

Apartament me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #3070      Data e Njoftimit: 19.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakterizohet nga hapesirat e bollshme dhe mjaft funksionale. Me siperfaqe prej 122 m2 ka ne perberje 2 dhom gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar dhe teper i rehatshem. I lokalizuar ne nje nga zonat me te mira dhe me cmim per mos tu refuzuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ190619-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar