Njoftime.NET

Apartament me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #3052      Data e Njoftimit: 10.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri, me ashensor. Ka hapesira te bollshme me siperfaqe 120 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenje, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, ne gjendje shume te mire dhe i banuar me pare vetem nga te huaj. I pajisur me sistem ngrohje-ftohje dhe te gjitha kushtet e nevojshme. Cmimi i diskutueshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ100619-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar