Njoftime.NET

Apartament me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2880      Data e Njoftimit: 04.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartamen 2+1 ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, pa ashensor. Ka planimetri te bollshme me siperfaqe prej 120 m2. Eshte i perbere ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 aneks dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. I lokalizuar ne zone te preferuar me akses te lehte me te gjitha anet e qytetit. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BS030419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar