Njoftime.NET

Apartament me qera tek 21 Dhjetori!

Kodi i Njoftimit: #2883      Data e Njoftimit: 04.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692251209

  0692251209

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 3+1 tek 21 Djetori, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe te bollshme me siperfaqe prej 130 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Punimet jane mjaft cilesore me sistem kapot, xhama termik, dritaret me grila. Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe instalime per sistem kondicionimi te tipit multi split. Ka ndricim natyral pjesen me te madhe te kohes dhe hapesirat jane mjaft funksionale. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti preferohet pasi disponon te gjitha lehtesirat e mundshme, stacion urbani, kopshte, shkolla, supermarkete, etj dhe ndodhet vetem 10 minuta ne kembe nga qendra e Tiranes. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : KM040419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar