Apartament me qera prane Tregut Elektrik!

Kodi i Njoftimit: #3431      Data e Njoftimit: 10.12.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet te Tregu Elektrik, prane shkolles se Baletit. Eshte 1+1 i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues. Zona ku ndodhet eshte shume e qete dhe e mire organizuar. Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! HP101219-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar