Njoftime.NET

Apartament me qera prane Stadiumit Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #2922      Data e Njoftimit: 16.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Zef Jubani, prane stadiumit Dinamo. Ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ballkon dhe 1 tualet. Eshte ne gjendje shume te mire dhe i mobiluar. I lokalizuar ne zone te preferuar me akses te lehte ne te gjitha anet e qytetit. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ150419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar