Njoftime.NET

Apartament me qera prane Shkolles se Kuqe!

Kodi i Njoftimit: #3122      Data e Njoftimit: 03.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Haxhi Sina, prane shkolles se Kuqe. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 74 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje te bollshme, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar ne menyre moderne dhe teper komod. I shtruar me parket cilesor, i pajisur me sistem kondicionimi, dritaret te pajisura me grila. Zona ne te cilen eshte i pozicionuar eshte mjaft e preferuar per qetesine dhe te gjitha facilitet qe te krijon si apartament. Per mos ta humbur kete mundesi na kontaktoni ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ020819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar