Njoftime.NET

Apartament me qera prane Shkolles se Kuqe!

Kodi i Njoftimit: #2674      Data e Njoftimit: 16.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartamement 3+1 prane Shkolles se Kuqe, Rr. Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banimi, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 150m2 te organizuara ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon i mbyllur me vetrate xhami. Ka orientim nga Jugu. Eshte i mobiluar, dritaret me grila. Ambientet te pajisura me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME100119-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar