Njoftime.NET

Apartament me qera prane Qendres Kristal!

Kodi i Njoftimit: #3114      Data e Njoftimit: 25.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, prane qendres Kristal. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe 100 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar, i pajisur me te gjitha kushtet dhe shume modern. Te gjitha punimet jane te cilesise se larte. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe e frekuentuar. Cmim i favorshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ250719-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar