Njoftime.NET

Apartament me qera Prane Qendres!

Kodi i Njoftimit: #3072      Data e Njoftimit: 20.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale me siperfaqe 113 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i kompletuar dhe i pajisur me te gjitha kushtet. Zona ne te cilen eshte i lokalizuar eshte e preferuar dhe te krijon te gjitha lehtesirat e mundshme per te evituar makinen. Pamja fantastike qe te ofron ballkoni eshte nje tjeter aset qe i shtohet ketij apartamenti. Per me teper detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ200619-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar