Njoftime.NET

Apartament me qera prane Qendres!

Kodi i Njoftimit: #2397      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me siperfaqe te bollshme 120 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi, 2 tualete dhe ballkon. Eshte arreduar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet. Eshte ne gjendje shume te mire dhe ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar.Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ190618-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar