Njoftime.NET

Apartament me qera prane Librit Universitar!

Kodi i Njoftimit: #3121      Data e Njoftimit: 01.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 prane Librit Universitar. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 44 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. I pajisur me te gjitha kushtet dhe ne gjendje shume te mire. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ010819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar