Apartament me qera prane Kristal Center!

Kodi i Njoftimit: #3194      Data e Njoftimit: 19.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  +355696697301

  +355696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 prane Kristal Center. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me sistem kondicionimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ190919-01
www.homeplus.al
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar