Njoftime.NET

Apartament me qera prane Kopshtit Zoologjik!

Kodi i Njoftimit: #2785      Data e Njoftimit: 07.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 prane Kopshtit zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe te bollshme 115 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi, 2 tualete dhe ballkon. Ka orientim Jug-Lindje. I arreduar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ180618-01
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar