Njoftime.NET

Apartament me qera prane Kinema Agimi!

Kodi i Njoftimit: #2964      Data e Njoftimit: 30.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 per banim ose zyra prane kinema Agimi. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 84 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne gjendje shume te mire, i mirembajtur dhe me pamje nga qyteti. Jepet me qera pjeserisht i mobiluar. Zona ne te cilen nodhet eshte shume e pershtatshme si per banim dhe zyra. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ300419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar