Njoftime.NET

Apartament me qera prane Kalsbergut!

Kodi i Njoftimit: #3192      Data e Njoftimit: 17.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  +355696712123

  +355696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 3+1 per zyra ose banim prane "Kalsbergut". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 150 m2 te organizuar ne 3 dhoma, 1 sonxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe jepet me qera bosh. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret me grila, hapesira funksionale. Zona ne te cilen eshte e lokalizuar eshte mjaft e populluar. Per me shume detaje apo vizita ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ160919-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar