Njoftime.NET

Apartament me qera prane Juridikut!

Kodi i Njoftimit: #3078      Data e Njoftimit: 22.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 prane Juridikut, shume prane zones se Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme si: sistem koncionimi, kabine dushi, grila, dritare dopio xham, ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe akses te lehte me liqenin artificial, bllokun, qendren etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!


Id e prones : AZ210619-02

www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar