Njoftime.NET

Apartament me qera prane Juridikut!

Kodi i Njoftimit: #3046      Data e Njoftimit: 06.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera super apartament 2+1 prane fakultetit te Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 72 m2 te kompozuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, mobilim modern, pajisje elektoshtepiake te gjitha te reja. I pajisur me sistem kondicionimi, i shtruar me parket, punime cilesore dhe bashkekohore. Ideal per te jetuar dhe zona ne te cilen eshte lokalizuar eshte nje tjeter aset i shtuar. Per mos ta humbur kete mundesi na kontaktoni tani ne numrin 0696712123.


Id e prones : AZ060619-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar