Njoftime.NET

Apartament me qera prane Juridiku!

Kodi i Njoftimit: #2394      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 prane zones se Juridikut, Rr. "Lidhja e Prizerenit". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te pallat ekzistues, me siperfaqe 55m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur, i kompletuar dhe mobiluar, i shtruar me parket. ndodhet ne zone te preferuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ190618-03
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar