Njoftime.NET

Apartament me qera prane Gjimnazit Cajupi!

Kodi i Njoftimit: #2979      Data e Njoftimit: 06.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 prane gjimnazit Cajupi. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 aneks, 1 korridor dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme dhe ne gjendje shume te mire. Ambient shume i pershtatshem dhe komod per te banuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME060519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar