Apartament me qera prane Gardes!

Kodi i Njoftimit: #3189      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Jepet apartament me qera 2+1 per zyra ose banim prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe prej 65 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, por mund te pershtatet sipas kerkesave te klientit ne rast se jepet per banim. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha lehtesirat e nevojshme. Cmimi i apartamentit per banim 400 Euro. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ160919-03
www.homeplus.al
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar