Njoftime.NET

Apartament me qera per Zyra!

Kodi i Njoftimit: #3326      Data e Njoftimit: 28.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet ne "Komune te Parisit" dhe eshte 2+1, 100 m2 . Ështe i organizuar ne 3 ambjente(dy prej te cilave me parket), 2 tualete, 1 soxhorno dhe 1 balkon. Ambjenti ndodhet ne katin e katert te nje Pallati te ri. Ndodhet ne pozicion shume te mire dhe te pershtatshem per aktivitete Biznesi. Per me shume Informacion jeni te lutur te na kontaktoni! ID:AZ281019-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar