Njoftime.NET

Apartament me qera per banim ose zyre ne Vasil Shanto!

Kodi i Njoftimit: #2724      Data e Njoftimit: 16.02.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose zyre ne zonen e Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim, pallat i ri me siperfaqe 128m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon. Ka siperfaqe te bollshme me nje planimetri funskionale te pershtatshem per aktivitet zyre. I pajisur me sistem kondicionimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


www.homeplus.al
Id e prones : AZ140219-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar