Njoftime.NET

Apartament me qera ne zonen e Myslym Shyrit!

Kodi i Njoftimit: #2620      Data e Njoftimit: 05.12.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet apartament me qera ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, kati i 2. Ka planimetri te organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje sallon me ambient te perbashket me kuzhinen dhe 1 tualet. I arreduar ne menyre komode dhe me stil. I pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme. Cmimi shume i favorshem per zonen. Per viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ051218-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar