Apartament me qera ne "Myslym shyr"

Kodi i Njoftimit: #3342      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet ne "Myslym Shyr" prane gjykates se larte, eshte 2+1, 132 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me 2 ashensore si dhe Roje 24 ore. Myslym Shyri eshte nje nder zonat me te mira dhe me te preferuara te Kryeqytetit. Ka orientim Jug-Lindje. Cmimi eshte 600 euro, i negociueshem Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: AZ041119-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar