Njoftime.NET

Apartament me qera ne "Myslym Shyr"!

Kodi i Njoftimit: #3331      Data e Njoftimit: 30.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet Apartament me qera ne zonen "Myslym Shyri". Apartamenti eshte 1+1, 60 m2 Dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mire Administruar. Ështe i organizuar nga 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Kryeqytetit. Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: DH3019-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar