Njoftime.NET

Apartament me qera ne Qender!

Kodi i Njoftimit: #2897      Data e Njoftimit: 08.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender prane Piaces. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 90 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + ambientin e kuzhines dhe 1 tualet. Eshte ne gjendje shume te mire dhe i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi dhe ka hapesira te bollshme dhe funksionale. I lokalizuar ne zemer te Tiranes me cdo facilitet te mundshem. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ230119-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar