Njoftime.NET

Apartament me qera ne Laprake!

Kodi i Njoftimit: #2895      Data e Njoftimit: 06.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692251209

  0692251209

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 ne Laprake, 5 minuta larg kupoles. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient gatimi te vecante, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i shtruar me parket dhe ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet te ofron shume facilitete e mundshme, stacion urbani, spitalet, universitet etj. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : KM050419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar