Njoftime.NET

Apartament me qera ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #3093      Data e Njoftimit: 11.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos, prane Vizion Plus. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 112 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, me te gjitha kushtet dhe teper komod. Zona eshte mjaft e populluar dhe e frekuentuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontakoni!Id e prones : AZ110719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar