Njoftime.NET

Apartament me qera ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #2679      Data e Njoftimit: 19.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 84m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,1 ambient depo, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, dyshemeja e shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ160119-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar