Njoftime.NET

Apartament me qera ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #2555      Data e Njoftimit: 11.10.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut, Rr. Ismail Qemali. Apartamenti ka siperfqe 135 m2, ndodhet ne kat te 2-te dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore. Ndodhet ne gjendje shume te mire pune. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi. Per informacione te detajuara dhe viziten ne prone na kontaktoni!


www.homeplus.al
Id e prones : AZ091018-03
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar