Apartament Me QERA Mali i Robit (Golem) DURRES

Kodi i Njoftimit: #88      Data e Njoftimit: 27.06.2017

Leonard Lushaj   (#NEU769)

  0682078211

  0682078211

  lushajleonard@gmail.com

Like our Facebook Page
JEPET ME QERA APARTAMENT  1+1 KATI I TRETE ,AFER ME BAR RESTORANT UJAVARA OSE ME BAR RESTORANT KLAJDI , ME DHOME GJUMI ,SALLON DHE DHOME GATIMI , BANJE, BALLKON.
APARTAMENT I KOMPLETUAR ME KONDICIONER DHE DIGITALB SATELITOR.
NDODHET NE NJE AMBJENT TE QETE PA PROBLEME PARKIMI.

QERAJA:

Korrik-Gusht  25 eur /nata.
Vetem me pronotime 10 ditore ose 15 ditore.
Ne qera jane te perfshira uji,drita,parkim.

Ju lutem na kontaktoni,
Rezervimet behen ne cel 00355682078211
 
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar