Njoftime.NET

Apartament me qera 2+1 ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #2676      Data e Njoftimit: 19.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

Like our Facebook Page
Jepet me qera super apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 110 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre moderne, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo ambient. Per me shume detaje dhe vizite ne prone na kontaktoni!


www.homepplus.al
Id e prones : ME170119-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar