Njoftime.NET

Apartament me qera 1+1 tek Pazari i Ri!

Kodi i Njoftimit: #2723      Data e Njoftimit: 15.02.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri mjaft mire i administruar dhe punime teper cilesore. I pajisur me sistem kamerash sigurie ne hyrje te godines. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon me tende dielli dhe orientim nga Jugu. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Dyshemeja e shtruar me parket, dritaret te pajisura me grila. Me sistem kondicionimi ne cdo ambient. Vendndodhja te ofron mjaft facilitete dhe akses te lehte dhe te shpejte ne cdo pike te qytetit. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ140219-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar