Njoftime.NET

Apartament me qera

Kodi i Njoftimit: #2434      Data e Njoftimit: 14.07.2018
Jepet apartament me qera 2+1 te mobiluar te qendra kristal, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor, Apartamenti ka nje mobilim dhe te ofron te gjitha kushtet. Apartamenti ka nje pamje shum te mire dhe te ofron te gjitha sherbiumet e nevojshme si stacion urbani, qender tregetare etj. cmimi 400 mi lek. per me teper na kontaktoni. 0672036088

Ardi   (#NAZ183)

  0672036088

  isufajardi.1@gmail.com

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar