Njoftime.NET

Apartament luksoz ne shitje ne Yzberisht!

Kodi i Njoftimit: #3077      Data e Njoftimit: 21.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament luksoz 3+1 ne zonen e Yzberishtit. Ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor. Arredimi eshte i ri dhe shitet i mobiluar. Organizimi eshte si me poshte: 1 sallon i madh shume komod, 1 kuzhine e kompletuar ( ka qene dhome gjumi dhe eshte kthyer ne guzhine me vete, mund te perdoret dhome gjumi nese nevojitet, dhe kuzhinen ta vendosesh ne sallon sic eshte projekti i pallatit pasi eshte sallon i madh) , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ballkone qe te ofron nje pamje teper relaksuese. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto ne numrin e telefonit 0696697301 per te realizuar nje vizite.


Id e prones : AZ210619-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar