Njoftime.NET

Apartament luksoz me qera tek Stacioni i trenit!

Kodi i Njoftimit: #2123      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697303

  0696697303

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament  2+1 tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te ne nje kompleks banimi shume mire te organizuar dhe administruar. Ka siperfaqe 109 m2, ne perberje me 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi te vecante, 1 dhome gjumi matrimoniale dhe 1 dhome e cila eshte e pershtatur si ambient zyre, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i arreduar ne menyre moderne. I pajisur me sistem kondicionimi ne cdo ambient te apartamentit. Vendndodhje te ofron nje pamje te kendshme te zones, siguri dhe pasterti. Ka mundesi parkimi ne garazhin nentokesor te pallatit kundrejt nje cmimi extra. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Pagesa e garazhit – 50 Euro/Muaj
Property ID : BH120418-01www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar