Njoftime.NET

Apartament luksoz me qera tek Rruga e Bogdaneve!

Kodi i Njoftimit: #2706      Data e Njoftimit: 07.02.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament luksoz 1+1 tek Rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me punime mjaft cilesore dhe mjaft mire i administruar. Eshte i pajisur me sistem kamerash sigurie 24 ore. Apartamenti ka siperfaqe 60m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi, Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre mjaft luksoze. I shtruar me parket i pajisur me sistem chiller. Ndodhet ne zone te preferuar, shume afer qendres. Per me shume detaje dhe vizitne ne prone na kontaktoni.

Id e prones : ME060219-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar