Njoftime.NET

Apartament luksoz me qera prane kopshtit zoologjik!

Kodi i Njoftimit: #2619      Data e Njoftimit: 05.12.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartament luksoz me qera ne zonen e liqenit. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte banimi dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon te vogel. Dritaret jane te pajisura me vetrata gjermane elektrike si dhe me rrjete. I shtruar ne parket te bardhe cilesor. Te gjitha dhomat jane te mobiluara me mobilje italiane shume moderne. Kuzhina e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiaket. Me sistem kondicionimi. Zona ne te cilin eshte pozicionuar eshte e preferuar dhe me pamje te kendshme. Na kontaktoni per viziten ne prone!

Id e prones : AZ051218-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar