Njoftime.NET

Apartament luksoz 2+1 me qera ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #1081      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1, ne zonen e Bllokut, Rr. ” Nikolla Tupe”. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, ka siperfaqe 117 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete nje prej te cilit eshte i pajisur me hidromasazh dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i rinovuar dhe te gjitha punimet jane kryer te reja dhe jane te cilesise se larte. Eshte i arreduar ne menyre moderne me te gjitha kushtet bashkohore. Eshte i pajisur me sistem ngrohje-ftohje, me sistem alarmi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ041017-01
http://homeplus.al/property/apartament-luksoz-21-me-qera-ne-bllok/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar