Apartament i shkëlqyer për shitje

Kodi i Njoftimit: #55      Data e Njoftimit: 01.06.2021

Geni   (#NDG318)

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 95 m2

Çmimi m2: 950 Euro

Çmimi: 90250 Euro


Në Tiranë në zonën e Dajtit, është një apartament i shkëlqyer 2+1 për shitje. Apartamenti është me pamje nga jugu në katin e fundit, i cili nuk është papafingo dhe ka 2 banjo. Eshtë i pajisur me hipotekë.

Sipërfaja bruto e apartamantit është 96 m2. Ndodhet në nje ndërtesë të re dha apartamenti nuk është përdorur më parë.

Me një cilësi të shkëlqyer punimesh, apartamenti është i pajisur me një vaskë me hidromasazh të thjeshtë, panele diellore për ndrohjen e ujit, instalime për ngrohje, parket laminat të një cilësie të lartë dhe një kuzhinë të mrekullueshme. Kuzhina është e pajisur me elektro shtëpiake të shkëlqyera ku bëjnë pjesë, pianurë me flexi induksion, furrë, lavastovilje, 2 frigoriferë (1 freskues dhe 1 ngrirës) dhe aspirator. Dritaret janë plastike Kömmerling dhe xhamat termike të cilësisë më të mirë. Ka linjë korenti 3 fazore me një rrjet instalimi të brendshëm të shkëlqyer i mbështetur dhe nga dy stabilizatorë luksi.

Apartamenti ka një pamje spektakolare. Vendndodhja e apartamentit siguron ajër shumë të pastër dhe një lagje të qetë. Unaza e Madhe e projektuar kalon shumë pranë apartamentit, gjë e cila e bën një mundësi të shkëlqyer investimi, gjithashtu.

Apartamenti është totalisht i gatshëm për të jetuar brenda. Blerësi do të marrë çelësin dhe do të transferohet menjëherë brenda.

Ia vlen ta shikosh.

Çmimi 90.250 Euro.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar