Njoftime.NET

Apartament 15 euro me qira ne plazh Golemit

Kodi i Njoftimit: #3095      Data e Njoftimit: 07.11.2019

Marjo   (#NAR466)

  +355682675446

  persinguni@gmail.com

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 dhe ballkon siperfaqe 50 m2 kati 5 me ashensor  i mobiluar me kushte shume luksoze . 4 krevate guzhine gatimi sobe gatimi frigorifer kondicioner uje 24 ore. Per prenotime tel . Jepet me qera dimer vere 2 ose 3 nete ne.fundjave.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar