Apartament 2+1 per shitje i mobiluar +garazh tek Fabrika e Miellit

Kodi i Njoftimit: #4320      Data e Njoftimit: 02.08.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 98 m2

Çmimi m2: 1327 Euro

Çmimi: 130046 Euro


Ofrohet Apartament per shitje,
I mobiluar ne menyre bashkekohore ,i pa banuar me pare,
i arreduar per te shfrytezuar cdo hapesire me garderoba murale ,
dhe hapsira te bollshme rreth gjithe apartamentit
Tipi i prones:2+1+2
Nr. Total i Dhomave 3
Nr. i Dhomave të Gjumit 2
Nr. i Banjove 2
Sipërfaqja Totale (m2) 97.40
Sipërfaqe Neto (m²) 83
Viti i Ndërtimit 2021
Ndodhet ne nje Strukture Banimi dhe Shërbimi 3, 9
dhe 11 kate në rrugën e ‘’Kavajës” , Tiranë.
Nje nga projektet më strategjike që do të gjeni në Tiranë.
Vendndodhja ideale dhe aksesibiliteti i favorshëm
do të bëjë që ju të gjendeni shumë shpejt në nyjet kryesore të kryeqytetit.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar