Apartament 2+1 Per Qira Ne Rrugen Eduard Mano -Kopshti Zoologjik

Kodi i Njoftimit: #4795      Data e Njoftimit: 30.09.2022

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 500 Euro


Apartamenti ndodhet  ne katin e dyte te nje pallati godine banimi dhe sherbimesh 4- kate .
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 79m2,
eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet  koridor
Apartamenti eshte mobiluar ne menyre komode dhe bashkekohore , gjithe pajisjet elektroshtepiake  jane shume cilesore.
Dritaret jane me dopio xham dhe  grila, kondicionere.
Apartmenti ka ndricim natyral (diell) gjate gjithe dites.
Muret e jashtme jane me sistem kapot.
Pallati disponon ashensor si dhe parking per banoret.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar