Njoftime.NET

Apartament 2+1 me qera te Rr. Lidhja e Prizrenit!

Kodi i Njoftimit: #3370      Data e Njoftimit: 13.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti eshte 2+1, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon ku kane akses te dy dhomat. Ambjenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore si dhe i pajisur me kondicioner ne te 3 dhomat. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mire administruar dhe te pajisur me ashensor. Eshte apartament shume komod dhe i rehatshem per nje familje. Cmimi eshte 600 euro, i diskutueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: HP131119-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar