Apartament 2+1 me qera ne Ali Dem!

Kodi i Njoftimit: #3432      Data e Njoftimit: 12.12.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti eshte 2+1, 100 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri , te mire administruar. Apartamenti ndodhet ne zonen e Ali Demit, prane ish ekspozites, eshte i pozicionuar ne ambjent te qete dhe shume te rehatshem. Cmim eshte i diskutueshem Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! ID: DH101219-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar