Apartament 2+1 me qera ne Ali Dem!

Kodi i Njoftimit: #3374      Data e Njoftimit: 15.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet ne zonen "Ali Demi" prane rruges "Idriz Dollaku" ka siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Gjendet ne katin e pare banim te nje Pallati te ri. Jepet me qera i pa mobiluar, dhe vetem per familjare. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirpritur te na telefononi! ID: AZ131119-02
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar