Apartament 2+1 me qera!

Kodi i Njoftimit: #3359      Data e Njoftimit: 09.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit, prane Higjenes, eshte 2+1, 98 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma gjumi,2 ballkone dhe 2 tualete. Ështe ne katin e dyte te nje pallati te administruar shume mire, hyrja ne fjale eshte e pajisur me kondicioner. I pajisur me dokumentacion te rregullt ligjor. Orientimi jug-lindje Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: AZ081119-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar