Apartament 2+1 me qera!

Kodi i Njoftimit: #3346      Data e Njoftimit: 06.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet ne Bllok,eshte 2+1, 120 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te pajisur me Ashensor. Zona Ku ndodhet Apartamenti eshte zona me e mire e Kryeqytetit aktualisht. Ështe i pajsiur me sistem ngrohje-ftohje, Punimet jane shume cilesore dhe jepet me qera i mobiluar. Per me shume informacion, jeni te mirepritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: AZ051119-02
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar